Środa, 19-02-2020
| A A A
polski english руссҝий
Czasopismo naukowe „Społeczeństwo i Polityka”

Sprawy studenckie
Pomoc materialna
Dom Studenta

Uczelnia przyjazna osobom niepełnosprawnym

Aktualności - ZOBACZ
   ▪ Konferencja „Od Teorii do Praktyki w Edukacji” »
   ▪ Udział AH w Pułtuskich Targach Powiatowych »
   ▪ Podziękowania od Ambasadora Bułgarii »
 

Szanowni Państwo, od 1 października 2019 r. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku działa jako filia Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. To dla nas ogromna szansa i wymierne korzyści – większe możliwości rozwoju i pełniejsze wykorzystanie potencjału.

Będziemy kontynuować naszą edukacyjną misję zachowując cały dotychczasowy dorobek i nazwę, oferując jednocześnie studentom wyższą jakość kształcenia, szerszą i lepszą ofertę edukacyjną oraz sprawniejszy system organizacji i zarządzania.


Informuję, że ukazał się drukiem numer 3(60) czasopisma naukowego „Społeczeństwo i Polityka”. Jest to numer wyjątkowy jako, że jest to ostatni numer który ukazuje się z logo Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku (następne będą ukazywać się wyłącznie z logo AFiBV). Jego wyjątkowość polega również na tym, że zawiera on materiały poświęcone jubileuszowi XXV-lecia AH, w tym tekst prof. dr. hab. Adama Koseskiego, kalendarium wydarzeń z lat 1994–2019 oraz wykazy wszystkich wypromowanych w Uczelni doktorów.

Oprócz tego w numerze znajduje się 16 artykułów naukowych napisanych przez autorów reprezentujących różne ośrodki naukowe w Polsce w tym: Polską Akademię Nauk, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Wrocławski i inne.

Wszystkich zainteresowanych problematyką z zakresu nauk o polityce i administracji zapraszam do lektury. Czasopismo w wersji papierowej można kupić w Wydawnictwie AFiBV w Warszawie lub też pobrać w wersji PDF ze strony internetowej czasopisma.

Jednocześnie zapraszam wszystkich pracowników naukowych i doktorantów Uczelni oraz spoza niej do publikowania na naszych łamach. Teksty do kolejnego numeru 2020-2(63) można składać do 15 kwietnia br.

Według punktacji MNiSW za publikacje w naszym periodyku przyznaje się 20 punktów.

Dr Dariusz Faszcza – redaktor naczelny
                                                             


wybierz kierunnek


Zalecane przeglądarki: Firefox 3+, Internet Explorer 7+, Opera 10+, Chrome 5+